Насос котла Protherm Скат Wilo VHSL 15/6 HE-2 0020094635

- Готово до відправки
- Код: 260035
12 010 ₴
+380 (95) 629-39-26
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос циркуляційний Protherm Wilo VHSL 15/6 HE-2 для електричного котла Скат K13 - 0020094635
Циркуляційний насос Protherm 0020094635 встановлюється в електричному котлі Скат К13:
| Скат | Ray remise.com.ua | ||
| 6K R13 9K R13 12K R13 14K R13 18K R13 21K R13 24K R13 28K R13 |
6K 13/R1 9K 13/R1 12K 13/R1 14K 13/R1 18K 13/R1 21K 13/R1 24K 13/R1 28 K13/R1 |
6 K13. 9 K13 12 K13 14 K13 18 K13 21 K13 24 K13 28 K13 |
6 K13/R1 9 K13/R1 12 K13/R1 14 K13/R1 18 K13/R1 21 K13/R1 24 K13/R1 28 K13/R1 |
- Тип циркуляційного насоса для електрокотла Protherm: WILO VHSL 15/6 HE-2-12 №4519530
- Циркуляційний насос котла Протерм аналог: 0020078492, 178983
- Новий насос з 2024р. 0010030668 Protherm - Wilo Para VHSL/7-50/SCA 0020295325
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Protherm |
| Країна виробник | Словаччина |
| Призначення комплектуючого | Для електричних котлів |
| Тип комплектуючого | Циркуляційний насос |
| Стан | Новий |
| Тип циркуляційного насоса | Wilo VHSL15/6 HE-2, № 4519530 |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Підключення | ~230 В, 50 Гц |
| Потужність насоса I ступінь | 58 Вт |
| Потужність насоса II ступінь | 83 Вт |
| Ємність конденсатора | 2.6 мкф |
| Матеріал корпусу | Сірий чавун |
| Матеріал валу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал підшипника | Металлографит |
| Гарантія | 6 місяців |
| Клас захисту | IP 44 |
| Температура перекачуваної рідини | TF95 (від +2°С до +95°С) |
| Клас ізоляції | Class F (нагревостойкость ізоляції 155°С) |
- Ціна: 12 010 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка 19.5 х 18.5 х 15.5 див., вага 2,1 кг









